Šumická Bota 2022 – fotogalerie + kompletní výsledky

Fotogalerii k šumické Botě 2022 naleznete na stránkách našeho fotografa, pana Oty Hofra na stránkách www.hofrfoto.cz

Šumická bota 2022Výsledková listina
poř.cel.MFRankst.č.jménoročníkclubcíl
20 km
1.20 km1m85Zdeněk Lasák19851:32:59
2.20 km2m7Tomáš Hanáček1974Maratonci Kladná Žilín1:35:53
3.20 km3m226Miroslav Šrámek19801:38:10
4.20 km4m62Radek Milička2000SLAWEX RUNNERS1:44:47
5.20 km5m4František Machů19801:47:33
6.20 km1w14Vendula Skoupá1985Sýkora running1:49:33
7.20 km6m98Jiří Pavlica19751:51:21
8.20 km7m28Tomáš Lovas19791:55:07
9.20 km8m146Daniel Brázdil1975Ultra Blázen1:59:02
10.20 km9m70Martin Švehlík19832:02:24
11.20 km2w57Katarina Fraňová19822:02:25
12.20 km10m118Petr Juřeník19792:02:27
13.20 km3w126Renata Tichoňová19682:02:48
14.20 km11m232Adrián Smetana19772:15:23
10 km
1.10 km1m49Pavel Pustina1985Ladermon Team0:46:35
2.10 km2m223Roman Bublák19710:47:16
3.10 km1w124Kateřina Ryšánková19960:48:14
4.10 km3m158Radek Masař1984SK Hranice0:48:40
5.10 km4m2Pavol Hanesovský1978Březová0:50:33
6.10 km2w157Helena Chromeková1986Slawex runners0:50:33
7.10 km5m119Lukáš Straňák19930:51:18
8.10 km6m222Vojtěch Tarabus19750:51:28
9.10 km7m245Michal Popelka19930:52:32
10.10 km8m121Michal Pěrka19780:53:00
11.10 km3w94Mirka Zichová1981Slawex runners0:53:28
12.10 km9m251Pavel Majíček19860:53:50
13.10 km10m240Tomáš Durďák19000:54:15
14.10 km11m16Richard Pohan1981Fk Komňa0:54:45
15.10 km4w63Jiřina Remešová19750:54:52
16.10 km12m248Radim Krupáč19740:56:11
17.10 km13m156Oldřich Žák1975Slawex runners0:56:46
18.10 km14m48Marek Blaha19740:56:53
19.10 km5w183Michaela Semelová19810:56:55
20.10 km15m253Martin Macek19820:56:59
21.10 km16m41Oldřich Merta19810:57:13
22.10 km17m250Jaroslav Mazůrek19920:57:14
23.10 km18m71Vojtěch Žampach19910:57:21
24.10 km19m214Richard Synčák19740:57:27
25.10 km6w99Kamila Pekařová19910:58:44
26.10 km20m42Stanislav Kubík1975Hasičský záchranný sbor ZLK0:58:46
27.10 km21m243Petr Brauner19700:58:50
28.10 km22m103Antonín Straňák19650:58:51
29.10 km23m229Michal Vaculík19830:59:03
30.10 km7w44Jana Toralová19860:59:15
31.10 km8w154Jana Otavová1985Slawex runners0:59:58
32.10 km9w153Eva Malkova1982Slawex runners0:59:58
33.10 km10w84Barbora Sedláčková20001:00:53
34.10 km11w120Lenka Pěrková19781:00:58
35.10 km24m31Jiří Novák19771:01:06
36.10 km25m241Jakub Brauner19991:01:47
37.10 km26m252Michael Jindra19741:01:51
38.10 km12w83Oldřiška Říhová19741:02:25
39.10 km13w254Iveta Macek19871:02:39
40.10 km14w74Monika Šimoníková1988Suntel Czech1:02:42
41.10 km27m34Michal Zajíc19901:02:42
42.10 km28m230Karel Dědák19771:03:19
43.10 km29m30Samuel Nebesař19981:03:21
44.10 km15w60Lenka Toralová19681:04:11
45.10 km30m40Erik Kubena19961:04:17
46.10 km16w212Pavla Ryšánková19721:04:36
47.10 km17w77Staňka Košibová19791:04:49
48.10 km31m139Václav Zahálka20031:05:10
49.10 km18w206Lenka Prachařová19751:05:20
50.10 km19w221Tereza Svvitáková19881:05:28
51.10 km20w35Monika Andrýsková19931:06:01
52.10 km21w10Zuzana Blahová19861:06:05
53.10 km32m236David Münster19971:06:54
54.10 km22w95Klára Zálešáková19961:07:44
55.10 km23w224Zdenka Mlčůchová19731:07:52
56.10 km33m51Roman Fojtách1973SOKOL Újezdec _staří páni1:09:42
57.10 km24w50Věra Vallová1985Blacks Gang1:11:14
58.10 km34m227Michal Obadal19761:11:45
59.10 km25w5Jarmila Posseltová19601:12:27
60.10 km35m228Martin Josífek19911:14:00
61.10 km26w144Martina Juřeníková19941:14:25
62.10 km36m6Stanislav Shvets19891:14:46
63.10 km27w160Eliška Masařová19871:15:37
64.10 km28w52Zuzana Stašková19851:15:43
65.10 km29w21Stanislava Kropáčová1971Viki team1:15:46
66.10 km30w29Andrea Prachařová19731:21:29
67.10 km31w225Bronislava Janušová19671:37:55
68.10 km37m205Stanislav Krátký19631:53:10
3 km
1.3 km1m137Vít Pospíšil19780:18:17
2.3 km2m101Vojtěch Nevařil20130:20:59
3.3 km3m255Ladislav Vaculík19900:21:51
4.3 km4m66Matěj Gureň20140:22:16
5.3 km5m129Martin Ridoško1994FK Komňa0:22:46
6.3 km6m217Lukáš Synčák20070:22:50
7.3 km1w204Adéla Lekešová20020:22:51
8.3 km7m150Jaroslav Lekes19730:22:52
9.3 km8m172Eduard Píška20090:22:52
10.3 km2w170Sofie Lysáčková20090:22:59
11.3 km9m203Martin Mikulec20010:23:01
12.3 km10m219Jaroslav Horehleď19690:23:37
13.3 km3w145Lenka Kamasová1993SovaRun0:23:57
14.3 km4w47Renata Fojtáchová19770:24:01
15.3 km11m208Maxim Kočica20140:24:55
16.3 km12m207Martin Kočica19710:24:55
17.3 km13m167Jiří Machů19820:24:57
18.3 km14m202Dalibor Mikulec19710:25:13
19.3 km15m239Adam Legát20080:25:23
20.3 km16m115David Velecký20140:25:41
21.3 km5w258Barbora Horehleďová20100:25:43
22.3 km6w68Hana Gureňová19800:26:01
23.3 km17m24Pavel Helbich19790:26:38
24.3 km18m171Tomáš Píška20110:27:03
25.3 km19m190Šimon Kunovský20130:27:07
26.3 km7w176Lucie Zajícová19850:27:21
27.3 km20m175Michal Zajíc19790:27:21
28.3 km8w201Eva Otrubová20080:27:24
29.3 km9w249Barbora Synčáková20070:27:45
30.3 km21m191Václav Kunovský20140:27:46
31.3 km22m107Miroslav Turček19790:27:50
32.3 km23m177Boris Papp19710:27:53
33.3 km10w199Jitka Slámečková19750:28:08
34.3 km11w100Ema Kapustová20100:28:24
35.3 km12w135Miroslava Pospíšilová19800:28:24
36.3 km13w81Blanka Krokavcová19760:28:27
37.3 km14w123Martina Jánošová19850:28:47
38.3 km24m148František Lekeš20130:29:00
39.3 km25m90Petr Brumovský19690:29:02
40.3 km15w91Lucie Brumovská19840:29:02
41.3 km26m92Daniel Brumovský20110:29:03
42.3 km16w109Lenka Koníčková19800:29:21
43.3 km27m102Zbyněk Urubčík19720:29:22
44.3 km17w242Tereza Zatloukalová20070:30:06
45.3 km18w155Vendula Otavová2007Slawex runners0:30:07
46.3 km28m209Adam Kočica20140:30:07
47.3 km19w82Marie Pijáková20090:30:12
48.3 km29m178Marek Dvořáček20070:30:28
49.3 km20w231Adéla Šichtařová20120:30:35
50.3 km30m164Lukáš Podškubka20150:30:45
51.3 km31m257Vojtěch Zajíc20140:31:04
52.3 km21w17Jana Pohanová19690:31:07
53.3 km22w73Lucie Zábojová19980:31:23
54.3 km23w72Adriana Mandová19920:31:23
55.3 km24w173Vladimíra Juřeníková19780:31:43
56.3 km25w147Petra Lekešová19810:31:47
57.3 km32m87Pavel Milička19840:31:48
58.3 km26w86Petra Miličková19860:31:48
59.3 km27w192Ela Kunovská20170:32:07
60.3 km33m235Ludvík Hovorka19630:32:31
61.3 km28w79Kačka Košibová20080:32:35
62.3 km29w168Monika Machů19760:32:37
63.3 km30w138Olga Šenkeříková19810:32:37
64.3 km31w18Jana Pohanová2007Fk Komňa0:32:48
65.3 km34m184Nikola Vargová19930:32:53
66.3 km35m185Marian Varga19870:32:56
67.3 km36m200Adam Otruba20080:32:57
68.3 km32w189Iva Kunovská19600:33:00
69.3 km33w165Alena Brulíková19720:33:05
70.3 km34w246Hana Grimová19560:33:06
71.3 km35w247Irena Mahdalová19890:33:06
72.3 km36w113Jana Velecká19840:33:06
73.3 km37w116Lenka Hasíková19800:33:06
74.3 km38w220Naďa Horehleďová20150:33:06
75.3 km37m213Milánek Šidlo20160:33:11
76.3 km38m179Milan Šidlo19850:33:12
77.3 km39w186Štěpánka Mlčková19740:33:30
78.3 km40w32Romana Schifflerova19810:33:40
79.3 km39m33Michal Schiffler19800:33:41
80.3 km40m141Pavel Březina19740:35:11
81.3 km41w142Eva Březinová19770:35:11
82.3 km41m93Max Brumovský20140:35:45
83.3 km42m27Viktor Helbich20140:35:45
84.3 km42w256Andrea Čerčíková19900:35:48
85.3 km43w197Nikol Jančová20140:35:55
86.3 km43m198Michal Janča0:35:56
87.3 km44m97Petr Slezák19640:36:07
88.3 km45m96Jaroslav Hruboš19690:36:07
89.3 km44w238Pavla Legátová19790:36:09
90.3 km46m234Josef Procházka19730:36:39
91.3 km47m233Tomáš Procházka20140:36:39
92.3 km45w114Eliška Velecká20110:36:43
93.3 km46w64Jana Boďová1974mamky – lamky0:36:44
94.3 km48m65Lukáš Boďa2010syn mamky-lamky0:36:44
95.3 km47w117Kristýna Rudnická20110:36:45
96.3 km48w163Julie Podškubková20130:39:20
97.3 km49w89Vendula Miličková20120:39:20
98.3 km50w162Petra Podškubková19790:39:23
99.3 km49m78Radim Košiba19690:40:46
100.3 km51w215Stella Synčáková20130:41:10
101.3 km52w181Nikola Šidlová0:45:27
102.3 km53w180Vendula Šidlová0:45:28
103.3 km54w53Kristýna Zubornakova19780:46:35
104.3 km50m54Michal Zuborňák19730:46:35
105.3 km55w88Adéla Miličková20170:46:35
106.3 km51m216Šimon Synčák20070:49:27
107.3 km52m55Alex Zuborňák20080:49:27
108.3 km56w110Amálie Koníčková20070:49:33
109.3 km53m80Kryštof Košiba20080:49:50
110.3 km57w128Marie Kovaříková19690:50:10
111.3 km58w20Klára Bachůrková19910:50:10
112.3 km59w127Zuzana Hanáčková19920:50:10
113.3 km60w140Irena Krajsová19830:55:01
114.3 km61w161Šárka Chmurová19660:56:21
115.3 km62w159Blanka Hrnčířová19680:56:22
116.3 km54m211Jiří Ryšánek19641:05:04
117.3 km55m210Milan Ryšánek19641:05:05
118.3 km56m67Miloslav Gureň19761:12:03
119.3 km63w174Marie Sedlářová19501:16:37
120.3 km57m19Oto Bachůrek19861:29:45
Vozíčkářské kolečko
1.Vozíčkářské kolečko1w69Gabriela Křivánkova20040:14:26
Nordic walk 3 Km
1.Nordic walk 3 Km1w218Hana Běhalová19820:38:23
2.Nordic walk 3 Km2w25Zuzana Helbichová19800:41:42
3.Nordic walk 3 Km3w112Dana Balharová19600:41:58
4.Nordic walk 3 Km4w43Helena Šidlová20100:43:34
5.Nordic walk 3 Km5w59Jarmila Šidlova19750:43:36
6.Nordic walk 3 Km1m23Pavel Bočáň20100:44:22
7.Nordic walk 3 Km6w188Martina Kalivodová19800:44:32
8.Nordic walk 3 Km7w187Soňa Kozubíková19740:44:32
9.Nordic walk 3 Km8w58Marcela Manová19710:45:25
10.Nordic walk 3 Km9w152Iveta Kodrlová19690:45:53
11.Nordic walk 3 Km2m133Filip Horák20190:47:38
12.Nordic walk 3 Km3m134Eduard Horák20210:47:39
13.Nordic walk 3 Km4m132Aleš Horák19870:47:39
14.Nordic walk 3 Km10w130Vendula Horáková19890:47:39
15.Nordic walk 3 Km11w237Michaela Krajčová19810:50:03
16.Nordic walk 3 Km12w244Alena Braunerová19720:50:03
17.Nordic walk 3 Km13w8Romana Novická19890:51:25
18.Nordic walk 3 Km5m15Miroslav Velecký19600:51:26
19.Nordic walk 3 Km14w151Ludmila Horecká19640:52:53
20.Nordic walk 3 Km15w105Marie Horecká19600:52:53
21.Nordic walk 3 Km16w111Marie Hřibová19510:54:02
22.Nordic walk 3 Km6m106Olives Karlberger20170:57:23
23.Nordic walk 3 Km17w104Marie Horecká19860:57:24
24.Nordic walk 3 Km7m75Jiří Berger20190:57:25
25.Nordic walk 3 Km8m76Jakub Berger20210:58:39
26.Nordic walk 3 Km18w22Veronika Bočáňová Velecká19841:13:36
27.Nordic walk 3 Km9m39František Bočáň19451:13:37
28.Nordic walk 3 Km19w38Anna Bočáňová19481:16:34
Number of records: 231
18.09.2022 18:25:47

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.