Poděkování za Gulášfest 2017

Členové spolku Besedníci touto formou děkují za vaši účast na 2. ročníku Šumického Gulášfestu. Sešlo se vás skutečně nad očekávání velké množství a podpořili jste dobrou věc pro zdraví nás všech. Podrobnější informace zveřejníme v dalším čísle Šumického zpravodaje.

K článku Slováckého deníku máme jednu opravu: Vítěz GULÁŠFESTU 2017 tým MAVO není, jak je uvedené v článku SD, z Uherského Brodu. Je z Šumic, protože tým MAVO tvoří Marián Jurnykl a Vojta Jahoda, občanstvím Šumičané! Třetím členem týmu je Iva Jurnyklová, rodem ze Šumic. Teď je to uvedené na pravou míru. Druhé místo obsadil Hevos team (loňský vítěz) ze Šumic a na třetím místě se umístil Kovařík tým z Újezdce u Luhačovic.

Zřejmě se nemá cenu více rozepisovat, jelikož tři instituce, a to starosta Šumic, Slovácký deník a Dobrý Den s Kurýrem to již udělali za nás. Co o této akci psali, si můžete přečíst v následujících odkazech:

http://www.sumice.cz/clanek/377-gulasfest-sumice-2017.html

http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/gulasfest-privital-24-tymu-lonsky-obhajce-nakonec-skoncil-druhy-20170514.html

http://www.idobryden.cz/spolecnost/lonsti-vitezove-ziskali-stribro/c9bbee39-3885-11e7-9afc-005056ab0011/

 

Všem, kteří se naší akce zúčastnili ještě jednou děkujeme a těšíme se na shledání příští rok na 3. ročníku Šumického Gulášfestu.

Besedníci Šumice

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.